Trwa ładowanie danych...

Veyon - do pobrania wersje instalacyjne

NOWOŚĆ!!!

Program Veyon - wersja 4.1.7.


Program Veyon został stworzony w roku 2018. Zakończone zostało wsparcie dla programu iTALC (co nie oznacza iż nie można go stosować na pracowniach wyposażonych w starsze wersje systemu Windows. Gwarantowana przez Twórców jest współpraca z systemami:

  • Windows 7
  • Windows 8/8.1
  • Windows 10

Ponieważ wymienione systemy występują w wersjach 32 i 64 bitowych, należy zwrócić uwagę na instalację odpowiedniej wersji na komputerze klienckim.

Przykładowo: Jeżeli szkolna pracownia pracuje pod kontrolą serwera Windows SBS Server 2003 i chcemy konsolę zarządzania pracownią zainstalować na serwerze, a stacje uczniowskie wyposażone są w system 64 bitowy, to na serwerze należy zainstalować program w wersji 32 bitowej, a klientów na stacjach w wersji 64 bitowej.

Uwaga: nie należy "mieszać" wersji programu. Jeżeli w pracowni są stacje z systemem Windows 7 Professional w wersji 32 bitowej oraz Windows 7 Professional w wersji 64 bitowej, to na stacjach z systemem 32 bitowym należy zainstalować wersję 32 bitową, a na stacjach z systemem Windows 7 - wersję - 64 bitową.Program instalacyjny Veyon 4.1.7 wersja 32 bitowa
Program instalacyjny Veyon 4.1.7 wersja 64 bitowa
Instrukcja obsługi programu Veyon w języku polskim w formacie PDF (*.PDF)
Zadaj pytanie on-line

2016 © Serwis Pracowni Komputerowych - Rewitalizacja Pracowni | powered by uCore Engine

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawo Telekomunikacyjne, informujemy, iż nasza witryna umieszcza w pamięci podręcznej Państwa przeglądarki tzw. plik cookie. Jest on wykorzystywany jedynie w celach statystycznych, a także aby ułatwić Państwu nawigację po stronie. Jeśli uważają Państwo, że narusza to Waszą prywatność, mogą Państwo wyłączyć obsługę plików cookie dla konkretnej witryny w ustawieniach przeglądarki.